Від Голлівуду до треку: Кіану Рівз дебютував у професійних автоперегонах

Кіану Рівз дебютував у професійних автогонках 5 жовтня на трасі Indianapolis Motor Speedway в Індіані.
Ілюстративне фото

Голлівудська зірка Кіану Рівз нещодавно відкрив для себе новий світ, дебютувавши у професійних автогонках. 5 жовтня актор вийшов на трасу Indianapolis Motor Speedway в Індіані, представляючи команду "Іглс Кеньон Рейсінг" на етапі північноамериканського кубка Toyota GR Cup. За інформацією The Guardian, Рівз кваліфікувався на 31-ше місце з 35 учасників.

Про це повідомляє The Guardian.

На автомобілі Toyota GR86 з номером 92 він привернув увагу глядачів не тільки своїм ім’ям на машині, але й написом BRZRKR, який ссилається на персонажа з коміксу, створеного актором у 2021 році. Під час гонки 60-річний Кіану показав відмінні навички, піднявшись до 21-ї позиції, проте на 45-й хвилині його автомобіль вилетів з траси на траву. На щастя, актор не постраждав і зміг повернутися на трек, фінішувавши на 25-му місці.

Дебют у автогонках став важливим подією для шанувальників актора, відомого своїми ролями у таких фільмах, як "Матриця" та "Джон Уік". У Кіану вже є досвід участі у гонках: у 2009 році він здобув перемогу на Toyota Grand Prix of Long Beach серед знаменитостей.

Наступний етап гонок, в якому братиме участь Кіану, запланований на 6 жовтня, і фанати з нетерпінням чекають його виступу. Таким чином, ім’я Кіану Рівза починає асоціюватися не лише з кіноіндустрією, але й з автоспортом, де він вже проявив себе як цілеспрямований гонщик.

Раніше ми повідомляли про п'ять автоматичних функцій в авто, на які не варто покладатися повністю.